Про центр «Лімфа»

Реабілітаційно-практичний центр «Лімфа» — перша в Україні клініка, що спеціалізується на лікуванні й консультуванні пацієнтів з захворюваннями лімфедема, лімфостаз і слоновість

Заповніть будь ласка форму посилання
Протягом години з вами зв'яжеться админістратор, та на дасть вам всю інформацію.
Оберіть тип послуги
Заполните, пожалуйста, форму для отправки
В течение дня вам перезвонит администратор, для предоставления детальной информации.
Оберіть тип послуги
У роботі ми використовуємо німецьку методику Foeldi (Complete Decongestive Therapy — CDT). Комплексна протинабрякова фізична терапія (КФПТ) — це єдина ефективна безопераційна програма лікування лімфедеми будь-якої стадії, що використовується в європейських країнах.
Наша місія — допомогти людям з лімфедемою, лімфостазом і слоновістю жити повноцінним життям. Для цього ми застосовуємо програму лікування, яка відмінно себе зарекомендувала, застосовуємо німецьку методику, використовуємо європейські матеріали й обладнання.
Місія
Фокусуємося на результаті
Фахівці й лікарі центру регулярно відвідують міжнародні семінари та вебінари, вивчають досвід закордонних колег.
Принципи РПЦ «Лімфа»
Ми повертаємо пацієнтам радість руху та активне життя.
Безперервно розвиваємося і самовдосконалюємося
Робимо лікування доступним в Україні
Дотримуємося міжнародних стандартів, використовуємо німецькі матеріали бренду Hartmann.
Для лікування за методикою професора Міхаеля Фельді не потрібно приїжджати в клініку в Німеччині.
Працюємо за європейськими стандартами
Достатньо відвідувати процедури й дотримуватися рекомендацій лікарів РПЦ «Лімфа».
Лікуємо без відриву від соціуму

Ідея створення центру «Лімфа»

Засновниця центру «Лімфа» Євгенія на власному досвіді переконалася в існуванні величезної проблеми. П'ятирічні пошуки клініки, в якій би лікували лімфедему, переконали жінку, що методики, які використовуються в Україні, малоефективні.

Виходом із ситуації й вирішенням проблеми стало лікування в німецькій клініці за методикою Foeldi. Воно не тільки поліпшило стан здоров'я, а й дало знання і навички повноцінного життя з лімфедемою.

Цей досвід надихнув Євгенію створити реабілітаційно-практичний центр «Лімфа», який перейняв методику і міжнародні стандарти роботи кращих європейських клінік.

Команда центру «Лімфа» постійно вдосконалює отримані навички та знання і робить все для того, щоб кожен пацієнт був задоволений результатами проведених процедур.

Тут ви отримаєте не тільки кваліфіковану допомогу, а й справжню моральну підтримку і знання, як повноцінно жити з такою непростою недугою.


Комплексний підхід до лікування в центрі «Лімфа» гарантує високу ефективність методики, яка застосовується. Пройшовши програму і дотримуючись рекомендацій лікаря, пацієнт зможе жити повноцінним життям, навіть маючи в анамнезі лімфедему, лімфостаз або слоновість.
Лікування за модифікованою методикою комплексної протинабрякової фізичної терапії (КФПТ) призначається компетентним лікарем. Воно може складати від 1 процедури до програми протягом 21 день, в залежності від діагнозу і стану пацієнта.


Особливості лікування за методикою Foeldi
Отримайте консультацію лікаря чи запишіться на прийом, звернувшись до нас:
За номером | За формою | На рецепції в клініці
Записатися в зручний для вас час, можна:
ЗАПИСАТИСЯ НА ПОСЛУГИ:
ГРАФІК РОБОТИ:
АДРЕСА:
КОНТАКТИ:
@
с 10:00 до 18:00
Україна
м. Одеса,
вул. Стовпова, 19а